photo-1497005367839-6e852de72767.webp

Konsultacja psychoterapeutyczna - osoby dorosłe/młodzież

Pierwsze spotkanie podczas którego pacjent poznaje terapeutę, dowiaduje się na czym polega terapia, oswaja się z decyzją o podjęciu psychoterapii. Konsultacja to rozmowa 

o powodzie zgłoszenia się do terapeuty, problemach osoby szukającej pomocy oraz jej oczekiwaniach. Kolejne dwie sesje mają również wymiar konsultacyjny, gdzie  m.in. terapeuta przedstawia swój punkt widzenia co do trudności pacjenta, wspólnie ustalane są cele pracy. Omawiany jest również kontrakt dotyczący zasady poufności, ilości spotkań, sposobów płatności oraz możliwości odwoływania spotkań.

 Cena: 150 zł

Czas trwania sesji: 50 min

photo-1481277542470-605612bd2d61_edited.

Psychoterapia indywidualna

osoby dorosłe/młodzież

Seria cotygodniowych spotkań na których pracujemy  nad postawionymi celami, ale również nad tym co tu i teraz dzieje się z pacjentem, co czuje ,co myśli dotykając czasem trudnych w sobie miejsc czy zranień. Podczas spotkań dokładnie przyglądamy się problemom poruszanym podczas sesji by podążać w kierunku upragnionej przez pacjenta zmiany.

Cena: 150 zł

Czas trwania sesji: 50 min

Holding Hands_edited_edited_edited_edite

Psychoterapia par

Podczas spotkań, które odbywają się co dwa tygodnie  pracujemy nad problemami jakie wnoszą partnerzy oraz nad budowaniem głębokiej i szczerej relacji.  Partnerzy podczas sesji mają okazję przyjrzeć się wzajemnym potrzebom, wartościom,oczekiwaniom. Pomagamy parom  w poprawie komunikacji, która wpływa na lepszą jakość relacji. Terapia jest też dedykowaną parom, które znajdują się w kryzysie.

Cena: 280 zł

Czas trwania sesji: 90 min