photo-1497005367839-6e852de72767.webp

Konsultacja psychoterapeutyczna

Pierwsze spotkanie podczas którego pacjent poznaje terapeutę, dowiaduje się na czym polega terapia, oswaja się z decyzją o podjęciu psychoterapii. Konsultacja to rozmowa 

o powodzie zgłoszenia się do terapeuty, problemach osoby szukającej pomocy oraz jej oczekiwaniach. Kolejne dwie sesje mają również wymiar konsultacyjny, gdzie  m.in. terapeuta przedstawia swój punkt widzenia co do trudności pacjenta, wspólnie ustalane są cele pracy. Omawiany jest również kontrakt dotyczący zasady poufności, ilości spotkań, sposobów płatności oraz możliwości odwoływania spotkań.

 Cena: 140 zł

Czas trwania sesji: 50 min

Psychoterapia indywidualna

Seria cotygodniowych spotkań na których pracujemy  nad postawionymi celami, ale również nad tym co tu i teraz dzieje się z pacjentem, co czuje ,co myśli dotykając czasem trudnych w sobie miejsc czy zranień. Podczas spotkań dokładnie przyglądamy się problemom poruszanym podczas sesji by podążać w kierunku upragnionej przez pacjenta zmiany.

Cena: 140 zł

Czas trwania sesji: 50 min

klawiatura 2

Psychoterapia on-line

Spotkania on-line skierowane są dla osób które z różnych powodów nie mogą spotkać się z terapeutą w gabinecie. Terapia on-line  odbywa się na podobnych zasadach co terapia stacjonarna i  jest równie skuteczna.

 

Cena: 140 zł

Czas trwania sesji: 50 min